BrodArena#Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BrodArena#Gaming

BrodArena#Gaming
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kusa oko pasa evo ss.

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Vrag.




Posts : 8
Join date : 2013-01-10

Kusa oko pasa evo ss. Empty
KomentarNaslov komentara: Kusa oko pasa evo ss.   Kusa oko pasa evo ss. Icon_minitimeSun Jan 13, 2013 1:54 pm



Vrag.: komentar modifikovan dana: Mon Jan 14, 2013 2:38 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
s![R]co
Admin



Posts : 16
Join date : 2012-12-08

Kusa oko pasa evo ss. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kusa oko pasa evo ss.   Kusa oko pasa evo ss. Icon_minitimeSun Jan 13, 2013 6:43 pm

jesi li dobio BAN!!!
Na vrh Go down
http://brodarena-hq.forum-xbox.net
Vrag.




Posts : 8
Join date : 2013-01-10

Kusa oko pasa evo ss. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kusa oko pasa evo ss.   Kusa oko pasa evo ss. Icon_minitimeMon Jan 14, 2013 2:28 am

Pa da nisam legendo vjerovatno nebi postavio ss Very Happy A dajte fakat me popustite ljudi sta vam je ba,meni je 24 godine nisam djete da koristim cit,a igram csa dugi niz godina,nekad se profesionalno bavio,ako se to moze nazvat profesionalnost u BiH,bio sam admin na prejakim serverima tipa EPN-europronet,brijesnica gaming,blakan gaming,head admin bivseg Global neta.
Na vrh Go down
s![R]co
Admin



Posts : 16
Join date : 2012-12-08

Kusa oko pasa evo ss. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kusa oko pasa evo ss.   Kusa oko pasa evo ss. Icon_minitimeMon Jan 14, 2013 12:50 pm

daj mi steam ako nisi dobio unban pozz!
Na vrh Go down
http://brodarena-hq.forum-xbox.net
zAAz

zAAz


Posts : 20
Join date : 2012-12-14
Age : 32
Location : Varazdin

Kusa oko pasa evo ss. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kusa oko pasa evo ss.   Kusa oko pasa evo ss. Icon_minitimeMon Jan 14, 2013 3:57 pm

[quote="Vrag."]Pa da nisam legendo vjerovatno nebi postavio ss Very Happy A dajte fakat me popustite ljudi sta vam je ba,meni je 24 godine nisam djete da koristim cit,a igram csa dugi niz godina,nekad se profesionalno bavio,ako se to moze nazvat profesionalnost u BiH,bio sam admin na prejakim serverima tipa EPN-europronet,brijesnica gaming,blakan gaming,head admin bivseg Global neta.[/quote]

šta lozis likove ? , ti si bio head na Global.net ? Rolling Eyes , kako ti rln bogati Question
Na vrh Go down
Vrag.




Posts : 8
Join date : 2013-01-10

Kusa oko pasa evo ss. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kusa oko pasa evo ss.   Kusa oko pasa evo ss. Icon_minitimeMon Jan 14, 2013 4:02 pm

zAAz (citat):
Vrag. (citat):
Pa da nisam legendo vjerovatno nebi postavio ss Very Happy A dajte fakat me popustite ljudi sta vam je ba,meni je 24 godine nisam djete da koristim cit,a igram csa dugi niz godina,nekad se profesionalno bavio,ako se to moze nazvat profesionalnost u BiH,bio sam admin na prejakim serverima tipa EPN-europronet,brijesnica gaming,blakan gaming,head admin bivseg Global neta.

šta lozis likove ? , ti si bio head na Global.net ? Rolling Eyes , kako ti rln bogati Question

Nick mi je prije bio The_T[A]rget, i naravno Vrag. Davno je Global net radio,dok se ta firma nije prodala Telemachu.
Na vrh Go down
zAAz

zAAz


Posts : 20
Join date : 2012-12-14
Age : 32
Location : Varazdin

Kusa oko pasa evo ss. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kusa oko pasa evo ss.   Kusa oko pasa evo ss. Icon_minitimeMon Jan 14, 2013 9:53 pm


Nick mi je prije bio The_T[A]rget, i naravno Vrag. Davno je Global net radio,dok se ta firma nije prodala Telemachu.[/quote]

nikad nisam cula za tebe , a igrala sam na globalu i bila admin bom
Na vrh Go down
Vrag.




Posts : 8
Join date : 2013-01-10

Kusa oko pasa evo ss. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kusa oko pasa evo ss.   Kusa oko pasa evo ss. Icon_minitimeMon Jan 14, 2013 10:01 pm

Glavni administrator tog servera je bio Bosko,ciji je i globalnet bio,a matrix i ja smo bili head admini tog servera,ti si dosta mladja mozda si igrala nekad u drugo vrijeme il na nekom drugom globalu,ovaj server je imao hosting u Sarajevu.
Na vrh Go down
Sponsored content





Kusa oko pasa evo ss. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kusa oko pasa evo ss.   Kusa oko pasa evo ss. Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kusa oko pasa evo ss.
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BrodArena#Gaming :: Counter-Strike :: Ban/Unban-
Idi na: