BrodArena#Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BrodArena#Gaming

BrodArena#Gaming
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nesto kao predlog!

Go down 
AutorPoruka
KGB || 3rRoR

KGB || 3rRoR


Posts : 1
Join date : 2013-05-24

Nesto kao predlog! Empty
KomentarNaslov komentara: Nesto kao predlog!   Nesto kao predlog! Icon_minitimeFri May 24, 2013 10:36 am

Zamolio bih head admine da budu malo stroziji. . . Od skoro igram na vasem serveru, i nije los, igraci se zezaju, a ko u danasnje vreme ne voli zezanje! Na primer kada sam usao na ATLAS, niko nece ni da me opsuje, a kamoli da mi kaze Z, od POZDRAVA. E situacija je sledeca, malopre na serveru, lik fura klasican AIM, onaj prvi od pre 100 godina, gde se trese nisan. Znaci nije silent AIM u pitanju. Igramo klasika dust2. I ja ga prijavim adminu, zEro. <3, ili tako nekakav nick, on nista. Prijavim ja jos jednom, on opet nista, prijavim ja 3 put, on me pita ko. Laughing ahahahaha Rekoh ajde da prijavim jos jednom, mozda ce me poslusati, i on na "AMX_SAY" (zelenim slovima), da ispadne mangup, i da se vidi da je on admin, napise mi 3rrore smaras. Pa koji je on kur, da me izvinete? I poslednje sto sam mu poslao pre nego sto sam izasao, "TAOCU KO TI DADE ADMINA". Kada igrac prijavi nekog, u kog sumnja, admini bi trebalo da mu napisu na PM: OK POGLEDACEMO. A vasi admini cim udju na server pusku u ruke, i odmah u igru. Ajde wehabija pa moze i da se provuce nekako, ali ovo je klasican AIM, koje i moj sin od 5 godina moze da provali. Znaci ovaj zero <3 vam je mnogo LOW admin. Znaci server je dobar, ali sa ovakvim adminima, igraci ce se sami razbezati na druge servere. Ovo vam govorim iz najbolje namere. Nadam se da ce neko procitati ovaj post, i da nece biti kao vas PRO ADMIN ZERO <3. Admin bi trebalo da bude ogledalo servera!
"Ako mi head admin ne veruje, ima sve u logovima u game-panelu crno na belo" Wink
Ovaj topic je predlog da se skrene paznja na admine, i da ne dajete admine deci, vec iskusnim ljudima, koji mogu da razlikuju cheat od skilla.
P.S. I ne mora da znaci da ako neko igra preko STEAMA, da nema nista. Steam je izasao pre 17 godina, a CHEAT za steam godinu dana pre toga. SS moze da se odradi u bilo kojem photoshopu, dakle nemoj to da vas zavarava, na demou se WH ne vidi. Znaci najbolji ANTI-CHEAT je oduvek bio, i ostace adminovo OKO SOKOLOVO.
VELIKI POZDRAV
Na vrh Go down
 
Nesto kao predlog!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BrodArena#Gaming :: Obavestenja :: Pomoc/Podrska-
Idi na: